Chearin Lee (CL)

21. března 2013 v 18:38 | Nelly Terka Shihouin |  KPOP profiles
Jméno: Chaerin Lee
Umělecké jméno: CL (je z jejích iniciálů)
Datum a místo narození: 26. 2. 1991, Soul
Funkce: Leaderka, rappérka, tanečnice a v neposlední řadě zpěvačka
Krevní skupina: A
Výška: 162 cm
Váha: 45 kg

CL se jako malá hodně stěhovala se svým otcem fyzikářem kvůli jeho práci. Jako první zahraniční stát poznala Ameriku, kde se naučila perfektně anglicky i když ten jazyk nikdy před tím neslyšela. Přestěhovali se i do jiných států jako je Francie nebo Japonsko. Když se CL vrátila do své rodné země, tak se přihlásila do YG Entertainment a tam usoudili, že by byla úspěšná jako sólistka. CL zkoušela své štěstí v JYP Entertainmet. Byla si blízká s ostatními zpěvačkami z agentury např. Sohee z Wonder Girls, Min z Miss-A a Junsua z 2PM. V šestnácti letech spolupracovala s Bigbang na titulní písniče na konzertu. spolupráce s Bigbang nekončí.
Když se YG rozhodla vytvořit novou skupinu 2NE1, kde byla CL Leaderka (Původně měla být Leaderka Park Bom, ale ta trvala na tom, aby to převzala CL.) a učinili jim první píseň, ukázalo se že na ní budou spolupracovat se slavnými Bigbang. 27. března vyšel oficiálně jejich první songl "Lollipop". Chaerin jsi za svého nejoblíbenějšího člena vybrala G-Dragona (já se jí ani nedivím). Když G-Dragon psal písně ke svému albu Heartbreaker rozhodl se, že píseň "The Leaders" zazpívá s Teddym z 1TYM a CL. Všichni jsou vůdci jedné ze skupin od YG. Krásně si zarappovala i v krátké části písničky "Kiss" od Sandary Park, jedné z dalších členek 2NE1. 20. listopadu 2009 vyšla písnička od CL a Minzy "Please Don't Go". I když k písničce není žádný videoklip stala se neuvěřitelně populárním hitem. CL sice měla být původně sólistka, ale kromě písní se skupinou se ničeho moc neúčastnila. Přezto můžete najít písně bez skupiny ve kterých se nachází - Where Is The Love (CL & Black Eyed Pease -Live), Please Don't Go (CL & Minzy), The Leaders (CL,GD,Teddy), What?(CL,YMGA,Perry,Kush,Teddy,GD), CL sólo (Nolza koncert). Každé ze členek 2NE1 zpívala na Nolza konzertu píseň od jiného interpreta a CL si zvolila Nicki Minaj "Best In The Game". Každý měl na to jiný názor a diskutovalo se o tom po celém světě. Hned po jejím sólu přišla na řadu legendární píseň "Please Don't Go" kde CL znovu zazářila jako pravá hvězda.
CL se hodně zajímá o módu. Patří mezi špičku fashionistů ve YG, kam se může řadit také i G-Dragon. No, není divu, že si CL a GD nedávno vyrazili na nákupy v Londýně. Také si hodně ráda barvý vlasy a tvoří nové moderní účesy. Mezi její aktivity také patří psaní písní v čemž je nesmírně dobrá. Díky tomu jak se stěhovala, když byla malá se Cl naučila spousty jazyků angličtinu, francouzštinu nebo japonštinu. Je nesmírně talentované ne jan jako rappérka, ale osvědčila se i jako vynikající zpěvačka s úchvatným hlasem.
Na konzertě si něco udělala s kolenem, ale píseň dozpívala do konce. Po tomto úrazu už nikdy nedokáže tančit tak, jako ostatní členky 2NE1. CL má vzkutku nevídaný spánek. Jednou se jí povedlo prospat až 20 hodin.

Officiální stránky:
Twitter: https://twitter.com/CL2NE1
Facebook: https://www.facebook.com/ItsLeeChaerin

Fotky:
Když byla malá...

Na začátku své hvězdné kariéry...

Dnešní doba...

Zdroj textu: http://www.2ne1.cz/2ne1/cl/

Zdroj obrázků:
http://www.allkpop.com/2013/03/does-cls-style-change-signal-that-2ne1s-comeback-is-close
http://byfloratristi.blogspot.cz/2012/03/6-artis-k-pop-yang-berasal-dari.html
http://www.allkpop.com/2010/11/2ne1s-cl-and-minzy-reveal-baby-photos
http://ifahisablackjack.wordpress.com/2011/10/11/2ne1s-cl-selca/
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.