Idolové hlasují v pěti různých kategorií pro jiné idoly

29. března 2013 v 18:06 | Ady |  Výkecy, info, others and etc.
22 idol skupin (70 idol hvězd celkem) se zúčastnilo průzkumu s názvem "Best Idols" od 'Sport Donga', aby dali svůj hlas v pěti kategoriích: Nejlepší zpěvák/zpěvačka, Nejlepší Rapper/ka, Nejlepší tanečník/tanečnice, Nejlepší Ulzzang (Nejlépe vypadající) a Nejlepší hvězdný factor/talent. Podívejte se na výsledky uvedené níže stejně jako důvody, některých idolů proč dali při hlasování hlas svému favoritovi!

Nejlepší zpěvák
Muž:
1. Junsu (JYJ) (25 hlasů)
2. Jonghyun (SHINee), Yoseob (oba 7 hlasů)
3. Hongki, Jun.K (oba 3 hlasy)

Žena:
1. Hyorin (SISTAR) (34 hlasů)
2. Taeyeon (Girls Generation) (16 hlasů)
3. Ailee (13 hlasů)
4. Baek Ye Rin (15&) (2 hlasy)
5. IU + 3 další [názvy nejsou uvedeny] (každý 1 hlas)
Jako nejlepší zpěvák se umístil Junsu (JYJ), Nicole (KARA) řekla proč ho volila, "On je úžasný zpěvák, který změní jakoukoli písničku na jeho vlastní." Seolhyun (AOA) to také řekla, "Jeho výraz emocí je dobrý a jeho hlasový rozsah je široký, takže během jeho živých vystoupení tamnení žádné chvění." Titul Nejlepší zpěvačka získala Hyorin (SISTAR). Seungyeon (KARA) o ní řekla, "Z jejího hlasu jde rezonance a síla, která se nepodobá žádnému hlasu co jsem předtím slyšela a má široké vokální spektrum." Seungri (BIGBANG) také pochválil Hyorin, "Ona je zpěvačka s vlastní barvou a stabilitou."
Nejlepší Rapper/ka
Muž:
1. G-Dragon (BIGBANG) (33 hlasů)
2. Zico (Block B) (18 hlasů)
3. TOP (BIGBANG) (8 hlasů)
4. Gary + 10 dalších (každý 1 hlas)

Žena:
1. CL (2NE1) (34 hlasů)
2. Miryo (Brown Eyed Girls), LE (EXID) (obě 11 hlasů)
3. Baby-J (Jewelry) (3 hlasy)
4. Yubin (Wonder Girls) + 6 dalších (každá 1 hlas)
G-Dragon byl vybrán jako nejlepší mužský rapper. Suzy (miss A) se podělila o svůj důvod, proč pro něj hlasovala, "G-Dragonův rap obsahuje něco speciálního." Jonghun (FT Island) řekl, "Skrz jeho písně můžu cítit jeho vlastní barvu." G-Dragonova labelmate CL také vyhrála v kategorii Nejlepší rapperka. Jiyoung (KARA) řekla, "Její rap je jedinečný a naplněný jejím vlastním stylem, má atraktivní barvu hlasu." Dongho (U-Kiss) také popsal CL jako "Je to rapperka, která oplývá sebejistotou a je svá."

Nejlepší tanečník/tanečnice
Muž:
1. Taeyang (BIGBANG) (37 hlasů)
2. Taemin (SHINee), Eunhyuk (Super Junior), Jay Park (každý 6 hlasů)
3. Wooyoung (2PM) (3 hlasy)

Žena:
1. Minzy (2NE1) (21 hlasů)
2. Hyoyeon (Girls Generation) (19 hlasů)
3. HyunA (4minute) (8 hlasů)
4. Min (miss A) (7 hlasů)
5. BoA (4 hlasy)
Taeyang porazil konkurenci jako nejlepší tanečník. Suzy řekla, "Jeho tanec je velmi elegantní." Jr. (JJ Project) prohlásil, "Má svůj vlastní styl a tanec." Zatím titul nejlepší tanečnice nezískal nikdo jiný než Minzy. Yonghwa (CNBLUE) řekl, "Minzyn tanec je na jiné úrovni." Gyuri (KARA) o Minzy řekla, "Energie, která přichází, když ona tančí, je nejlepší. Ten pocit, člověka náhle změní."

Nejlepší Ulzzang (Nejlépe vypadající)
Muž:
1. TOP (BIGBANG) (19 hlasů)
2. Nichkhun (2PM) (8 hlasů)
3. Siwon (Super Junior), L (INFINITE) (oba 6 hlasů)
4. Jaejoong (JYJ), Minho (SHINee) (oba 3 hlasy)

Žena:
1. Yoona (Girls Generation) (16 hlasů)
2. Suzy (miss A) (10 hlasů)
3. Krystal (f(x)) (7 hlasů)
4. Taeyeon (Girls Generation) (5 hlasů)
5. Sulli (f(x)) (4 hlasy)
Pokud jde o kategorii Nejlepší Ulzzang (Nejlépe vypadající) je TOP jako první. Gyuri (KARA) uvedla, "On je zpěvák, který má tvář herce. Jeho prominentní, vytvarované rysy v obličeji jsou pohledné." Hongki (FT Island) se s ní shodl, "Má mužský šarm." Yoona (Girls Generation) se dostala na vrchol jako nejlepé vypadající žena. Yuna (AOA) o ní řekla, "Nemám proto žádná potřebná slova, ona je extrémně krásná." Kiseop (U-kiss) souhlasil, "Ona vypadá jako panenka."

Nejlepší hvězdný factor/talent
Muž:
1. Jo Kwon (2AM) (24 hlasů)
2. G-Dragon (BIGBANG), Kwanghee (ZE:A) (oba 16 hlasů)
3. Taeyang (BIGBANG), Shindong (Super Junior) (oba 3 hlasy)

Žena:
1. HyunA (4minute) (13 hlasů)
2. CL (2NE1) (11 hlasů)
3. Minah (Girl's Day), Min (miss A) (obě 8 hlasů)
4. Yewon (Jewelry) (6 hlasů)
Jo Kwon, slavný pro jeho "kkab", se dostal na vrchol jako nejlepší muž s jeho hvězdným faktorem nebo přirozeným talentem, který mu pomáhá zářit. Jiyoung (KARA) komentovala, "Jeho přirozené řečnické schopnosti a způsob, jak je nervózní před kamerou a překypuje jistotou je působivý." HyunA (4minute) porazila zbytek, když byla vybrána jako nejlepší ženský idol s hvězdným faktorem. Seungri (BIGBANG) řekl, "Nikdo nemůže napodobit, jaký hvězdný faktor ukazuje v různých show." Jungshin (CNBLUE) o ní řekl, "Pokaždé, když jsem ji sledoval v televizi, jsem byl omráčený."
Idol skupiny, které se účastnily hlasování v tomto průzkumu jsou: Girl's Day, Nine Muses, Rainbow, miss A, BIGBANG, Girls Generation, B.A.P, Shinhwa, CNBLUE, AOA, FT Island, EXO-K, MBLAQ, U-Kiss, ZE:A, JJ Project, JYJ, G.NA, 2AM, 2PM, KARA a 15&.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.