SE7EN

19. března 2013 v 18:54 | Ady |  KPOP profiles
Pravé jméno: Choi Dong Wook
Umělecké jméno: SE7EN
Datum narození: 9.listopadu 1984
Krevní skupina: B
Znamení: krysa (v čínském), štír (v normálním)
Sourozenci: dvě starší sestry

SE7EN je jihokorejský sólo zpěvák pod společností YG Entertaiment. Debutoval i v Japonsku, Číně a USA.
Trénoval v YG od svých 15 let. Po 4 letech tréninku debutoval v roce 2003 s písní "Come Back To Me" a vydal své první album Just Listen. Později toho roku vyhrál cenu Best Newcomer Award od MNET.
SE7EN a YG Family vystupovali již teď zaniklém MTV K a poté měli tři koncerty ve Washingtonu, New Yorku a Los Angles aby oslavili 10. výročí vzniku YG a pomohli SE7ENovi s debutem v Americe. 11.prosince 2006 se na MTV K debutoval dokument o SE7ENovi.
Na svém prvním albu v USA spolupracoval s generálním ředitelem LaFace Records, Markem Shimmelem a Grammy a Richcraft výrobcem Lionell Davis. Poté začal své anglické písně podporovat pomocí turné. 10. března vyšla jeho první píseň "Girls" ve kterém zazpívala i Lil Kim.
V červnu 2009 přiznal že s herečkou Park Han Byul chodí sedm let. Pár se poprvé setkal na střední škole. Dříve SE7EN jasně popíral fámy o tom, že by spolu chodili, ale to bylo z důvodu jejich ochrany a přirozeného vývoje jejich vztahu. A v roce 2012 oslavili společných 10 let.
V roce 2010 se SE7EN vrátil do Koreje a měl v Koreji comeback asi po třech letech pauzy. K tomuto comebacku vydal své třetím mini album Digital Bounce, to vyšlo 31. července. Píseň "Digital Bounce" z tohoto mini alba, ve které zpíval i TOP člen BIGBANG, se pak stale velmi oblíbenou a stále patří mezi jeho velké hity.
V říjnu začal vystupovat se svou písní "I'm Going Crazy", kde si ve videoklipu zahrála hlavní postavu jeho dlouholetá přítelkyně Park Han Byul.
V roce 2011 SE7EN na japonském koncertě 2NE1, NOLZA, že se chystá comeback v Japonsku po čtyřleté pauze od roku 2007. Řekl, že album, které chystá bude popového konceptu. Také řekl že vydá japonskou píseň "Angel" v listopadu ještě toho roku.
Na začátku roku 2012 vydal korejská album s titulní skladbou "When I Can't Sing", kterou napsali a produkovali JYP, což byla první spolupráce mezi YG a JYP.
19.března 2013 (tedy dnes), SE7EN nastoupil na dva roky na vojnu. Před odchodem složil pro fanoušky píseň "Arigatou" ke které byl v den jeho odchodu zveřejněn videoklip a píseň je vydána v dvou verzích, korejské a japonské. Korejská verze je pod názvem "Thank U".
V Japonsku SE7EN vlastní dvě restaurace, při jejímž otevření přišlo 500 lidí. V Koreji jich má deset a vedeny jsou pod názvem Yeolbong Jjimdak.

Herecká kariéra
Jeho herecká kariéra odstartovala hlavní rolí v korejském dramatu Goong S. TO mělo premiéru v lednu 2007. Toto drama získalo širokou podporu od fanoušků v USA, Thajsku, Malaysii, Brazílii, Austrálii a Singapuru. A bylo nejvíce vyhledávané a nejvíce sledované drana online. SE7EN řekl, že i když nemělo drama takový úspěch, přijetí role nelituje.

Alba
  • 2003: Just Listen
  • 2004: Must Listen
  • 2006: 24/SE7EN
  • 2006: Must Listen
  • 2006: First Se7en
  • 2006: Se7olution
Jeho fanklub nese název Lucky 7 a oficiální barva faklubu je lime zelená.
Oficiální odkazy
Stránka YG Family: www.ygfamily.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.