Heechul

21. května 2013 v 19:16 | Ady |  KPOP profiles
Pravé jméno: Kim Hee Chul
Přezdívky: Heenim, Cinderella, Alien, Yuri9doo, Kim Cherry, Rella, Heebongie Hyung, Kim Pink, Heerobbong
Funkce: zpěvák
Datum narození: 10.července 1983
Záliby: psaní pohádek, hraní her, peskování všech kolem
Náboženství: ateista
Krevní skupina: AB
Sourozenci: starší sestra Kim Heejin
Oblíbená barva: růžová, červená, černá
Výška: 179cm
Váha: 60kg


Do SM Entertainment se dostal díky úspěšném konkurzu. Zpočátku byl přiřazen jako člen skupiny Four Seasons spolu s Kanginem a pozdějšími členy TVXQ/DBSK, Jaejoongem a Yunhem. Tato skupina nakonec ale nedebutovala a vznikli TVXQ/DBSK a Heechul spolu s Kanginem se stali členy Super Junior 05.
Super Junior 05 byl projekt a naplánu bylo, že členové nebudou nastálo. Nakonec však sestavení těchto členů zůstalo (přidal se pouze jeden člen, Kyuhyun) a skupina debutovala jako Super Junior v roce 2005.
Ale ještě před jejich oficiálním debutem se zabýval modelingem a herectvím. Jeho první role byla v dramatu Banolim 2.
Po debutu se skupinou se zabýval jejich společnými aktivitami. Kromě toho se ale objevoval v různých televizních show, např. Xman nebo Love Letter, a také byl jednou z hlavních postav v "nekonečném" seriálu Rainbow Romance. Kromě toho se objevil v několika reklamách a párkrát moderoval SBS Inkigayo.

10. srpna 2006 se Heechul a Donghae vraceli z pohřbu Donghaeho otce do Soulu. Na cestě však byli účastníky autonehody a Heechul byl vážně zraněn. Jejich auto mělo něco s pneumatikami a dostali se do protisměru. Heechul měl zlomenou nohu na pěti místech, včetně kotníku, kolena a stehenní kosti. Na operačním sále byl šest hodin. Měl také další zranění, například poranění na jazyku, které potřebovalo sešít. Heechulovi bylo doporučeno, aby na dvanáct týdnu pozastavil veškeré své aktivity. Z nemocnice byl propuštěn v září 2006, ale i nadále zůstal v ambulantní péči. V říjnu se musel do nemocnice vrátit kvůli druhé operaci nohy, aby mu byly vyndány podpůrné železné šrouby. Na konci října se již vrátil k natáčení posledních tří epizod sitcomu, kde byl na invalidním vozíku. Jeho comeback proběhl v listopadu, ale ke všem aktivitám se vrátil až prosinci, jako bylo například hostování v různých show.
Teprve na začátku roku 2007 se Heechul zotavil tak, aby mohl normálně vystupovat, ale i tak měl lékařská omezení. Na přelomu dubna a května 2007 se už plně zapojil do tanečních tréninků, ale až v roce 2008 mu byl z nohy plně odstraněn všechen podpůrný kov.

V srpnu 2013 se Yeseung vrátil z vojenské služby.

Zajímavosti
 • Přátelí se se zpěvákem skupiny The Trax a dokonce na nějaký čas spolu s Donghaem společně bydleli. Jay dokonce na jejich CD u poděkování napsal "My girlfriend, Rella HeeChul".
 • Je fanouškem japonských kapel jako například X Japan a Dir en Grey. Na Super Show Tour zazpíval písničku "Pink Spider" od Hideho (kytaristy X Japan) společně se Sungminem který hrál na kytaru a Siwonem který byl za bicími.
 • S oblibou si jako přezdívky vybírá postavičky od Walt Disney.
 • Má hodně sebevědomí a nebojí se to ukázat.
 • Často si dělá srandu z ostatních, ale nesnáší, když si někdo dělá srandu z něj. Většinou se ale nenechá napálit.
 • Je velmi spravedlivý a za své blízké se dokáže poprat.
 • Když se anti-fanoušci pokusili otrávit Yunha z TVXQ/DBSK, Heechul napsal na internet zprávu, směrovanou k nim, odhazujíc tak image slušného chlapečka. Se stejným odhodláním se zachoval i při 2-3 měsíčnm utrpení Hangenga při prvních vystoupeních Super Junior. Po následném překročení zákona řekl: "Nevím nic o právu a zákonech, ale vím, co je správné a co ne...", odhodlaný čelit následkům.
 • Přátelé o něm říkají, že navzdory svému roztomilému vzhledu je hlučný a pořád si na něco stěžuje. A že je někdy jako žena ve středním věku.
 • Rád imituje ostatní, hlavně jeho kamarády, umělce, záměrně se proto například učí jejich taneční kroky.
 • Když mluví nebo se směje, tak prská a slintá.
 • Nemá rád, když mu někdo nosí oblečení. Aby tomu zamezil, začal si kupovat bláznivě barevná trička s dětinskými potisky a extravagantní klobouky
 • Neumí pískat.
 • Stejně jako Kyuhyun rád hraje videohry, ale není na nich tak závislý.
 • Naproti tomu, že většina korejských obyvatel věří v Boha, Heechul ne. Je Ateista, ale jeden z členů Super Junior se ho snaží přesvědčit o návštěvě kostela.
 • Neumí moc dobře anglicky, ale zvládá podle něj "užitečné fráze" - typu "yo, man!" nebo "touch me~~"
 • Miluje kočky. Jednu dostal i od fanoušků a pojmenoval ji Heebum, celým jménem HanJayHeeBum, což je zkratka jmen Hangeng, Jay, Heechul a Kibum. Jeho další kočky se jmenují BangShin a Champagne.
 • Když byl ještě dítě, hrál si vždycky sám a jednou dokonce řekl, že byl šikanován starší dívkou.
 • Uvedl, že nesnáší když mu někdo pomáhá.
(před debutem)
(v době debutu se Super Junior)
(v Banolim 2)
(Heechul s jeho sestrou)
(ve videoklipu písně "Mr.Simple" od Super Junior)
(na jeho vojenské službě)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.