Prosinec 2013

Pro Simonku (HunHan - povídka)

30. prosince 2013 v 23:27 | Nelly Terka Shihouin |  Oneshots
Na tohle téma je tak málo fanfiction a já tohle téma miluju takže něco napíšu ^^ Navíc už mě nebaví luštil ty anglický slohovky a vás určitě taky ne. Není to nic moc, ale na zasmátí to stačí nemyslíte?? Keep clam and ship Hunhan!;P
Věnováno - Simonce Kejcové (už se s tebou nesázím)
Simí já bych to bejvala napsala úchylný, ale na blog společnej s Ady se mi nic úchylného psát ani nechce a to už jsem pak měla i fakt tu "náladu". Možná jindy :))) PS: Miluju tě *a vím že jsem přiteplená* xDDD Dáme si spolu někdy palačinky, miláčku

Kitsunin sen

26. prosince 2013 v 21:59 | Ady |  Oneshots
Tuhle krátkou povídku, jsem se rozhodla napsat jako dárek k Vánocům pro Nelly Terku Shihouin, což je druhá majitelka tohoto blogu. :)
V povídce se jmenuje Kitsune, protože to je přezdívka pod kterou jsem se s ní seznámila. ^^
No je to dost bídný příběh, jelikož v tom nejsem zrovna dobrá. Na přání Kitsune tu povídku tedy zveřejňuji xD


Žila jednou jedna dívka, které říkali Kitsune, protože byla jako liška. Kitsune měla velký sen. Chtěla se stát zpěvačkou. Věřilo v to a všichni ji v tom podporovali. Jejím velkým vzorem se stala Chaerin a ZINNI, navíc jako většina dívek podlehla neodolatelnému kouzlu Jiyonga. To kvůli nim se chtěla stát zpěvačkou. Chtěla s nimi stát jednou na pódiu. Ale jak roky míjeli, ztrácela Kitsune naději, že by se jí sen splnil.

Mezitím, tisíce a tisíce kilometrů daleko od domova Kitsune se něco dělo... Jiyong chystal novou písničku, která měla být duetem. Jiyong právě seděl za stolem ve studiu s Teddym.
"S kým to chceš zpívat?" zeptal se ho Teddy a ležérně se opřel o opěradlo židle.
"Ještě nevím." pokrčil Jiyong rameny zatímco dělal poslední úpravy na textu písně.
"S někým z 2NE1? Třeba CL?" navrhl Teddy.
Jiyong se na chvíli zamyslel, ale nakonec zakroutil hlavou na nesouhlas. "Chci někoho novýho, nějaký nový a svěží hlas!" rozhodl Jiyong a s Teddy začali vymýšlet jak to udělají.

*****
Bylo normální víkendové odpoledne a Kitsune jako vždycky projížděla různé stránky na internetu. Najednou na něco narazila... Konkurz do YG, možnost zpívat po boku GDho! V tu chvíli začala Kitsune šílet a poskakovat po celém domě. Její šance, tohle je šance ukázat co umí!
Dala se do toho. Celé dny vybírala tu správnou písničku, aby se co nejvíc předvedla. Když po několika denním hledání konečně našla, dala se do zpěvu. Vybrala si několik písniček od GDho a BIGBANG. Další dny jí trvalo než byla s nazpívaným coverem spokojená. Po velkém úsilí a několika denní práci konečně cover dokončila.
Ale i tak nebyla spokojená! Našla si choreografii ke všem jejím vybraným písním a po další tvrdé práci natočila konečně celý cover se zpěvem i s tancem. Teď už byla spokojená. Usmívala se radostí z tvrdě odvedené práce. Tak moc se těšila na to až to GD uvidí. Věděla, že je pravděbodobnost, že by vybral zrovna ji hodně malá, ale stejně doufala. Nic jinýho jí nezbývalo...
Po několika týdnech jí přišla odpověď. Kitsune byla nervózní a snažila se odhodlat k tomu, aby to otevřela. Ale chtěla to vědět, tak moc! "Dobrá, tak nádech a výdech", říkala si. "Jdeme na to~ Milá Kitsune... Jo, jo, bla bla... Oznamujeme vám, že jste se nám velice líbila a proto vás přijímáme."
"Panebože! Panebože!" vykřikla, "To není možný! Oni mě vzali! Jóóóóóó!! vyskočila ze židle a začala skákat po celém domě a celou dobu křičela: "Vzali mě! Oni mě vzali!" Po nějaké době se uklidnila a koukla se na podrobnosti, které jí napsali. Za týden má přiletět do Koreji, letenku už m zamluvenou. A bude zpívat po boku GDho! Na to se tak těšila~ A může se stát součástí YG family, když odvede dobrou práci. Tak moc chtěla! "Dokážu to! Budu tvrdě pracovat, abych se mohla stát součástí YG!" řekla si a okamžitě šla tuhle novinu oznámit kamarádkám a rodičům.

O týden později už vystupovala z letadla v Koreji. Na letišti tam na ní čekal jakýsi postarší muž. Držel ceduli s jejím jménem. Kitsune se zaradovala. Hihi, někdo tu na ni čeká. Jen a jen na ni. Došla k pánovi a uklonila se. "Annyeonghaseyo" s milým úsměvem ho pozdravila.
On jí opětoval úsměv a také ji pozdravil. "Annyeong, mé jméno je Kim Jong So a jsem váš řidič." lehce se uklonil. "Ukažte, pomůžu vám s kuframi. Následujte mě." vzal jí jeden z kufrů a jednu tašku. Poté zamířil k jejich auto. Kitsune šla za ním. Když vyšla ze dveří, na malou chvilku zavřela oči a vnímala vzduch proudící kolem ní. Její sen se začíná nádherně plnit...
Asi po čtvrthodině dojeli k nějaké velké budově, před kterou čekal YG papa s vřelým úsměvem. Kitsune vystoupila z auta, pozdravila ho a uklonila se. "Vítej Kitsune." řekl jí YG papa, "Po dobu tvé práce s Jiyongem, budeš bydlet tady. Provedu tě tak pojď za mnou. Jong so? Prosím vem jí nahoru její zavazadla, ano? Děkuju." otočil se a zamířil dovnitř do budovy. Kitsune ho následovala zatímco se rozhlížela po všech místnostech, kterými prošli. Tak moderně zařízené, řekla si pro sebe.
"Tak jsme tu. Tady budeš bydlet." řekl YG papa a otevřel dveře jednoho z pokojů. Kitsune překvapením otevřela pusu. Ten byt vypadal tak nádherně. Útulný, moderně zařízený... Usmála se na YG papa a přikývla "Děkuji za provedení." řekla. YG papa se na ní usmál a řekl jí co má dál dělat. "Až ti Jong So přinese tvá zavazadla, tak si vybal a zabydli se tu. Ve dvě sem pro tebe někdo přijde a odvede tě do YG. Zatím se měj." mávne jí rukou na rozloučenou a odejde.
Ve dvě na ní někdo zazvonil. Kitsune na sebe koukla naposled do zrcadla a rychle se upravila, poté otevřela dveře... "A-a..." Kitsune nemohla mluvit. Před dveřmi stál GD, v celé jeho kráse. Usmíval se a lehce se uklonil. "Annyeong, ty jsi Kitsune, že? No, já asi nemusím říkat kdo jsem." lehce se zasmál. Kitsune, která stále nemohla najít slov a červenala se jako rak, se uklonila a přikývla. "Ehm... Řekl jsem si, že bych tě vzal do YG já, abychom se trochu poznali." řekl jí Jiyong, když stále nenalézala slov.
Konečně Kitsune našla slov. "Dobře." vzala si tašku a vyšla s Jiyongem ven. "Děkuju, že sis mě vybral." stydlivě mu řekla, když scházeli po schodech dolů. Jiyong se na ni koukl a pousmál se "To nestojí za řeč. Když jsem tě slyšel, věděl jsem hned že ty jsi ta pravá. Máš nádherný hlas." V tu chvíli Kitsune zrudla ještě víc, takže se teď podobala rajčeti. "Arigato." špitla mu myším hláskem.
Zbytek cesty do YG se oba navzájem poznávali. Když došli do YG, tak ji Jiyong provedl po celé budově a ukázal ji kde co je. Kitsune nemohla uvěřit kolik známých lidí tam potkala... Tae, TOP, Seungri i Dae~ A taky Lee Hi, SE7ENa, Teddyho a holky z 2NE1. Její vzor CL! Sledovala je při jejich trénování ve studiu. CL byla prostě stále dokonalá. Nemohla z nich spustit oči.
"Kitsune...? Vnímáš?" zasmál se GD.
"Jo, jo. Jasně, promiň." otočila se na něj a zasmála se.
"Tak se dáme do práce? Ukážu ti text písničky." usmál se na ní GD přičemž se pomalu zvedl z lavičky.
"Mimochodem, asi jsem přeslechla, ale jak se jmenuje ta písnička?"
"Cuz I Love U." odpoví jí GD. "Chtěl jsem nějakou pěknou o lásce, aby nebyla smutná." Kitsune jen s přátelským úsměvem přikývne.

Po dvou měsících práce se jim povedlo nazpívat tu písničku. Byl zrovna den před Valentýnem a píseň měla vyjít přesně na Valentýna. Když doznívali poslední tóny jejich nahrávky museli si oba plácnout.
"Je to dokonalý! To se povedlo." usměje se GD. "Díky za spolupráci Kitsune." mrkne na ní.
"Ne, já děkuju. Moc se nám to povedlo." oplatí mu Kitsune úsměv. Ty dva měsíce práce s ním si moc užila. Mrzelo jí že už jejich spolupráce na tom končí. Užili si tolik srandy a mohla ho tak skvěle poznat. Aspoň ho mohla ještě vídat na koncertech.
"Počítáš s tím, že zítra vystupujeme, že?" ujistil se Jiyong.
"Jop, s tím počítám." odpoví s úsměvem Kitsune. "No už půjdu, abych byla odpočatá." kývne na něj a zvedne se. "Měj se a dobrou." rozloučí se a odejde. Jiyong na ní mávne rukou a usměje se.
Po chvíli do dveří strčí hlavu Tae. "Ahojky, neruším?" zazubí se.
"Ne, jen pojď dál." usměje se na něj GD.
"Tak už máte hotovo?" zeptá se Tae a posadí se vedle GDho.
GD přikývne na souhlas. "Všechno je připravano na zveřejnění."
"Hele, Ji..." zazubí se Tae, "že tobě se Kitsune líbí? A nezapírej! Já viděl jak se na ní koukáš."
Jiyong se začal červanat jako rajče a přikývl. "Neříkej jí to, prosím." řekl tiše a stydlivě.
Tae a něj mrkl "Neboj, já to neprozradím." usměje se na něj a GD mu vděčně úsměv oplatí. "Myslím, že tě má taky ráda. Ale to je můj názor. Přece jen, jsi její ultimate bias. Tomu by žádná holka nepohrdla." zasměje se a Ji se tomu musí taky zasmát. Možná má pravdu.

*****
Oh baby I just do it,
Cuz I Love U~~
Společně dozpívali poslední slova jejich písně. Fanoušci začali tleskat. Kitsune se všem moc líbila a všichni si jí hned oblíbili. Jiyong s Kitsune, kteří se teď drželi za ruce na sebe kývli. Oba si vychvalovali jak se jim to povedlo. Pak pustili a každý odešel jinou stranou z jeviště. Potkali se zase v zákulisí.
"Wow, Kitsune! Svůj první koncert si zvládla skvěle!" usměje se na ní Jiyong a plácne si s ní.
"Já vím, jsem na sebe pyšná. A ty jsi byl úžasný, ale to je u tebe normální." oplatí mu Kitsune úsměv.
"Půjdu do šatny." řekne Jiyong a rukama ukáže na dveře jeho šatny. "Uží si Valentýn." malinko se pousměje.
"Stejně budu zase sama." zazubí se.
"Jakto? Ty nikoho nemáš? Jsi přece tak hezká." poslední slova řekne tišeji a trochu se červená.
"To víš, jsem forever alone. Každý rok." zasměje se Kitsune. "Tak já taky půjdu. Měj se." otočí se a zamíří ke dveřím svojí šatny.
"Ehm.. ehm..." ozve se Jiyong, když sahá Kitsune po klice. Ta se na něj otočí a čeká co řekne. "Víš... No... Když trávíš Valentýn sama..." koukne se do země a lehce si pocuchá vlasy. Neví jak začít. "Uhh.. Chci ti říct, že..." povzdechne si. Jiyongu vzpamatuj se, říká si. "Mám tě rád. Nechceš být moje valentýnka?" rychle odrmolí. Trochu zvedne hlavu a kouká na lehce zaskočenou Kitsune a čeká, co mu řekne.
"Ano." Kitsune se zaculí. Je tak roztomilý, když se stydí. I když on je rozkošný pořád. Jiyong je na vteřinu zaskočen, nečekal že přijme. Celý rozzářený se na ní koukne. Ona přijala, asi ho má vážně ráda. Kitsune se na něj taky koukne s úsměvem od ucha k uchu.

A zbytek už nechám na Kitsune ;)
to love is to receive a glimpse of heaven.