Do you love me...? || EXO || HunHan

1. března 2014 v 19:00 | Ady |  Oneshots
Autor: Ady
Věnováno: Úžasné osobě a to Kitsune :3
Fandom: EXO
Pairing: HunHan (Sehun x Luhan)


,,Nechceš si dneska vyjít ven?" zeptal se Sehun Luhana.
,,Promiň... Jsem už dneska domluvený s Xiuminem." omluvně se podíval na Sehuna. ,,Co někdy jindy?"
,,Hmm... Tak dobře." řekl Sehun trochu smutně. Už dlouho spolu nebylo venku. Jen ona dva... sami. Sehun už dlouho věděl, že k Luhanovi chová city. Ne jenom přátelské. Bohužel ještě nenašel odvahu mu to říct.
Po pár dnech se tedy Sehun zeptal znovu. Ani teď nedostal odpověď, kterou by chtěl.
,,Promiň, jdeme s klukama z M nakupovat. Ale můžeš se přidat."
,,Vlastně jsem slíbil Kaiovi, že s ním půjdu vyvenčit psy, teď jsem si vzpomněl." zalhal Sehun a pokusil se o úsměv.
Luhan se jen pousmál a řekl ,,Tak hold příště."
Avšak ani jindy neměl Luhan čas. Sehun byl smutný a cítil se jako by Luhana pořád otravoval. Přestal se pak tedy ptát. Jednou pak přišel Luhan za Sehunem. ,,Ty už mě nemáš rád?" zeptal se a smutně zamrkal očkama. Vypadal tak roztomile!
Sehun se na něj překvapeně podíval. ,,Cože? Samozřejmě tě mám pořád rád. Jsi můj nejlepší kamarád." Měl chuť ještě dodat "Miluju tě.", ale nechal si to pro sebe.
,,Já jen, že už jsme spolu dlouho nebyli venku... Co dneska?"
,,Dneska jsem měl s Kaiem trénovat..." Luhanovo pohled ho, ale donutil říct ,,Odložím to, Kai to pochopí." usmál se.
,,Yehet!" řekl Luhan a oba se zasmáli. ,,Tak ve dvě před dormem." řekl po chvíli Luhan. ,,Tajdeme si na bubble tea a projdeme se, okey?"
,,Okey. Už se těším." usmál se Sehun a pak se museli vrátit do práce.

*****

,,Tak jaký si dáš?" zeptal se Sehun Luhana v obchodě s bubble tea.
,,To je jedno, dám si to co ty." mile se usmál Luhan.
Sehun mu úsměv oplatil. ,,A platím já." řekl a objednal jim. ,,No a kam pak půjdeme?"
,,Co třeba vyjít si do parku? Když je tak hezky." odpověděl Luhan.
,,A ani tady dneska není moc fanoušků, všiml sis?" zasmál se Sehun.
,,To jo." zasmál se i Luhan. O chvilku později už jim milá slečna podávala jejich objednané bubble tea. Bok po boku pak pomalu kráčeli vedle sebe. Povídali si o životě, práci, prostě vedli normální rozhovor.
,,Sehunie? Jak bys řekl nějakému kamarádovi, že ho máš rád? Myslím tím rád... Jako... Víš, co myslím ne?" zeptal se zničehonic Luhan.
,,Luhan-hyung... Ty jsi zamilovaný! vykřikl s úsměvem Sehun. V duchu mu však běhala jen jedna otázka: Jsem to já?
,,Sehune!" okřikl ho Luhan. ,,Nemusí to hned všichni vědět."
,,Nechal jsem se unést, promiň. No a kdo to je?"
,,To je tajemství."
,,A no tak, přece jsme kamarádi. Mně to říct můžeš, to přece víš."
,,No dobře... Řeknu ti jen, je to jeden člen EXO." červenal se Luhan. ,,Trávíme spolu hodně času a nedávno jsem si uvědomil, jak moc ho mám rád."
,,Ahh... Tak mu to řekni." pousmál se Sehun. "Člen EXO... Jsem to teda já?" říkal si zase v duchu.
Najednou se Luhan začal smát. ,,P-promiň..." říkal zatímco se snažil smích udržet. ,,Vzpomněl jsem si na něco, co včera udělal Xiumin. Představ si..." povídal dál, ale Sehun moc nevnímal. Kvůli tomu jménu ho napadlo nová myšlenka: "Co když má Luhan rád Xiumina? I s ním tráví hodně času a... Hodně často o něm mluví. Ach..."
,,Sehune? Vnímáš?" smál se Luhan.
,,Jej, promiň. Nějak jsem se zamyslel." usmál se Sehun.
,,Nechceš do Namsan parku? Právě přijel autobus, který tam jede."
,,Jasně, proč ne." odpověděl Sehun a s Luhanem hned nastoupili.
,,Namsan Tower?" zeptal se Luhan, když si sedali.
,,A nebudeš se bát té výšky?" zazubil se Sehun.
,,S tebou? S takovýmhle velkým ochráncem? Ani náhodou!" pousmál se Luhan.
Po chvíli dorazili na místo. Výtahem se pak nechali vyvést až nahoru.
,,Tak s kým si tu měl naposled rande?" zasmál se Luhan, když zase viděl zámky, které tu zamilované páry nechaly. Sehun na něj vyplázl jazyk, ale taky se smál. ,,Hned jsem zpátky!" vykřikl Luhan a odběhl do obchodu. Sehun mezitím došel k zábradlí a rozhlédl se po městě.
,,Sehunie..." ozval se za ním po chvíli tichý hlásek. Luhan. Koukal do země a v ruce držel zámek. Něco na něj napsal. Bylo to jeho písmo, to Sehun pozná vždycky. Pomalu přistoupil k Sehunovi a podal mu ten zámek.
,,Luhanie, co se-" Sehunsi přečetl ten text. Stálo tam jasně a zřetelně "Sehunie, miluju tě.". Byl překvapený, hodně. Nevěděl, co říct. ,,J-já..."
,,Nic neříkej!" zastavil ho Luhan a sebral mu zámek. ,,Zapomeň na to. Vím, že máš rád někoho jiného." dořekl a utíkal pryč.
,,Luhane! Počkej!" rozběhl se Sehun za ním. Měl štěstí, Luhan zrovna stál a čekal na výtah. Sehun ho popadl za ruku. Luhan sebou sice cukal, ale Sehun stisk nepovolil. Druhou rukou mi sebral ten zámek. Pustil ho a otočil Luhanův obličej, aby na něj viděl. Luhanovi ukápla slza z oka. Sehun mu jí utřel. ,,Miluju tě Luhanie, neutikej mi." pošeptal mu a jemně ho políbil.
,,O-opravdu?" zeptal se Luhan, když se od sebe odtáhli.
Sehun s úsměvem přikývl. ,,A tohle...", zvedl zámek od Luhana, ,,si nechám." zacvakl ho a zahodil klíč. ,,Luhan se zaculil. Přitáhl si ho k sobě a věnoval mu dlouhý sladký polibek.

Tak doufám, že se Vám povídka líbila a zvlášť Kitsune, které jsem slíbila, že jí napíšu. ^^
Malá poznámka pro ty, co to nevědí. Na Namsan Tower je tisíce visacích zámků, které zde nechali zamilovaní lidé. V některých kulturách je zvykem uzamknout zámky na veřejných prostorách a zahodit klíč. Symbolizuje to, že láska bude uzamčena navždy. Není to sladké? :3

V 7.epizodě EXO's Showtime sem zavítali i oni. Když se teda Luhan ptá Sehuna s kým tam měl naposled rande, je to narážka na tuto epizodu. Kdo jí viděl, tak jistě ví, že tam kluci našli vzkazíky s textem kde bylo jméno Sehun s nějakou dívkou. :D
Tady je když tak sestřižené video s tím, jak byli EXO v Namsan. ^^
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SaySomething SaySomething | 27. června 2015 v 22:51 | Reagovat

Tolik vzpomínek na hunhan. Znovu jsem si začala číst jejich fanfic a vzpoměla si, jak moc to pro mě tehdy znamenalo. Jsou můj nejoblíbenější ship. Sehunovi Luhan určitě moc chybí… Mrzí mě, že na ně někdo přestal psát jen proto, že už nejsou spolu. Tak si aspoň čtu ty staré povídky. Tuhle jsem milovala. Četla jsem si jí už několikrát. Taková moje srdcovka. Nevím, jestli si autorka čte můj komentář, ale snad jo. Tohle je stará povídka a ty tvé nové jsou propracovanější, ale já budu vždycky milovat tuhle. Nevím ani, co pro tebe hunhan znamená, ale snad dost na to, aby sis na ně někdy vzpoměla. Ono je hezké si přečíst vlastní stará díla. Třeba na ně jednou zase napíše fanfic plné pocitů. Ráda si ho přečtu. Napsala bych něco jiného, úplně jiný komentář, ale tenhle je lepší :) Snad jsem tímhle autorce udělala aspoň trochu radost, když už ne nijak jinak :)

2 k-pop-souteze k-pop-souteze | 1. července 2015 v 15:17 | Reagovat

[1]: Omona ani nevím, co teď říct. Díky tvému komentáři se tu teď nedokážu přestat culit. Opravdu moc to pro mě znamená. Nedokážeš si ani představit, jak moc si mě tím potěšila. Ani jsem nečekala, že to bude vážně někdo číst a hlavně, že se jim to bude líbit. Takže opravdu ze srdce ti moc moc moc děkuju :) Co se týče Hunhan a dalších povídek... Je to teď trošku komplikované, na dlouhé vyprávění a asi to tu nechci úplně vypisovat. Ale kdybych na ně někdy zase napsala fanfic, ráda ti jí věnuji ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.