Červen 2014

Bangtan Boys (BTS)

14. června 2014 v 21:40 | Ady |  KPOP profiles
(zleva: V, Suga, Jin, Jungkook, Rap Monster, Jimin a J-Hope)

Bangtan Boys, známí také jako BTS nebo Bulletproof Boy Scouts (방탄소년단/čti Bangtan Sonyeon Dan) je chlapecká hip-hop skupina pod Big Hit Entertainment. Členové jsou Rap Monster (leader), Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V a nejmladší Jungkook.
Skupina měla původně debutovat v jiném složení už v roce 2010, ale kvůli odchodu některých členů byl debut odložen. Rap Monster je jediný z původní sestavy.
Před svým debutem vydali dvě cover písně ve které se nám členové představili. V písni "School of Tears" to byl Rap Monster, Suga a Jin. Podkladem pro tuto píseň byla píseň "Swimming Pools" od Kendricka Lamara. V druhé písni s názvem "Graduation Song" to byl Jimin, Jungkook a J-Hope. Tentokrát byla podkladem píseň "Young, Wild & Free" od Snoop Dogga, Wize Khalify a Bruna Marse. Těsně před debutem byl teprve představen V.
School of Tears

Graduation Song
Skupina debutovala 12.června 2013 se skladbou "No More Dream" a albem 2 Cool 4 Skool.
Od svého debutu vyhráli několik cen "Nováček roku" např. na 2013 MelOn Music Awards, Golden Disk Awards, 2014 Seoul Music Awards a Gaon Chart K-Pop.
Také měli svojí vlastní reality show Rookie King: Channel Bangtan.
Začátkem června 2014 debutovala skupina v Japonsku, kde vydali japonskou verzi "No More Dream".

Diskografie
  • 2 Cool 4 Skool
  • O, R U L8, 2? (Oh, Are You Late, Too?)
  • Skool Luv Affair
  • Skool Luv Affair Special Addition
  • No More Dream [japonské]
Fanklub: A.R.M.Y (Adorable Representative M.C for Youth)

Oficiální odkazy:


Bangtan Boys - So 4 More

14. června 2014 v 18:51 | Ady |  Překlady
Ahojky :)
Takže... Jako první bych chtěla moc moc popřát klukům z BTS k jejich 1. výročí od debutu ^^
Tihle šílenci, si mě opravdu rychle získali :D Miluju všechny jejich písničky a samozřejmě i je s jejich šílenou povahou ♥
Hlavně toho mýho mimozemšťana :DD


A dále :)
K výročí vydali novou píseň So 4 More a já si řekla, že se o ní musím podělit. Snad celý den si jedu jen tuhle písničku. Je to vážně strašně nádherná písnička! A uhm... Nemám slov. Nevím, co víc dodat. ^^
Rozhodně stojí za to si jí poslechnout. ;)
Jelikož se mě tahle písnička opravdu dotkla, určitě plánuju její překlad :)

Tak to je tak vše, co jsem chtěla řct ^^
Ještě jednou přeju klukům všechno nejlepší, ať pokračují dál a jsou dobří tak moc jako teď. Jsem hrdá na to, že jsem jejich ARMY už rok. ♥

Unexpected || BTS || Taehyung x you

8. června 2014 v 17:45 | Ady |  Oneshots
Ještě se mi nechce učit xD Takže, tady je další ^^

Pairing: ty x V (Taehyung)

(Aww~ Není prostě úžasný? Moje zlatíčko :33)

"Wah, vážně se těším na zítřek. Fakt chci vidět ten film s TOPem oppa." řekla jsem zatímco jsem šla po ulici ruku v ruce s mým přítelem V - Taehyungem z BTS. Otočila jsem svůj pohled na něj. "Yah! Proč se takhle koušeš do rtu?"
"Bwoh?" přestal si je kousat a podíval se na mě. "Pořád si je koušu, ty to víš." pousmál se.
"Kim Taehyungu! Ano, vím to. Koušu si je taky a ty to taky víš. Ale já tě znám, tohle je tvoje kousání 'jsem nervózní'." chtěl něco namítnout, ale já mluvila dál. "Jsme spolu od zítřka už rok. Nemůžeš říct, že nemám pravdu." podívala jsem se mu do očí a uviděla to. "Ne... Ne, ne, ne! Neříkej, že zítra nemůžeš. Slíbil si to." vykřikla jsem.
"Jagiya... omlouvám se. Šéf řekl, že musíme zůstat v práci déle." omlouval se a jemně se dotkl mojí ruky. "Příště, slibuju."
"Ale příště není naše výročí." povzdechla jsem. Byla jsem smutná, ale věděla jsem, že jeho práce je práce. Byla jsem, ale i trochu naštvaná. Slíbil, že bude mít čas a ať se stane cokoliv, udělá si ho. A teď tohle. Pohladil mě po tváři.
"Mian, ____-ah. Víš, že kdybych mohl, tak půjdu. Ale nemůžu. Vážně jsem chtěl vidět ten film s tebou. Vážně se omlouvám."
"V pohodě, půjdu sama." řekla jsem a otočila se pokračujíc v chůzi. "Pojďme domů."
"Jagiya, jsi naštvaná?" ustaraně se mě Tae zeptal.
"Ne, je to v pohodě, V. Vážně." napůl jsem zalhala. Nebyla jsem naštvaná, jen zklamaná.
"Ne, není. Já tě taky znám, ____. Používáš moje stage jméno jen, když je něco špatně." chytl mě za ruku a otočil můj obličej k jeho. "Yah, víš, že tě pořád strašně moc miluju, že?"
"Vím a já tebe taky můj TaeTae oppa." letmo jsem se usmála. Chytl mě za pas a políbil mě. Po chvíli jsme se odtáhli a vyrazili domů.
*****
"Pořád pracuješ?" zeptala jsem se Taeho přes telefon, když jsem mířila domů.
"Yup. Film už skončil? Jaký byl?" odpověděl.
"Skvělý. Škoda, že jsi tam nebyl se mnou."
"Mian. Příště, okay?"
"Arrasso, oppa. Musím končit, už jsem doma. Ahoj." řekla jsem a zavěsila. Našla jsem svoje klíče a otevřela dveře.
"Překvapení, zlato!" Tae vykřikl. Stál uprostřed pokoje. Kolem byly stovky svíček a po zemi byly pohozené okvětní lístky červených růží. Byla jsem tak šokovaná, že jsem se nezmohla ani na slovo. Jen jsem se na něj dívala a usmívala se celá šťastná. "____-ah, promiň, že jsem ti lhal, abych mohl udělat tohle." usmál se.
"Je to nádherný, oppa." řekla jsem a popošla blíž k němu.
"Ale ty jsi pořád ta nejhezčí věc tady." políbil mě na čelo, potom na obě tváře a nakonec mi věnoval dlouhý sladký polibek na rty.
"Tohle jsem nečekala." řekla jsem po chvíli zatímco jsme tam stáli a drželi se za ruce.
"To byl taky můj plán. Nečekané rande." odpověděl a potom mě pomalu odvedl do obýváku. "A teď, pojďme se kouknout na ______ [tvůj oblíbený film]. A dáme si přitom jahody se šlehačkou." mrkl na mě a posadili jsme se společně na gauč. "Oh a všechno nejlepší k výročí."
"Všechno nejlepší k výročí." zopakovala jsem a políbila ho.
to love is to receive a glimpse of heaven.