Halloweenland 1 || EXO || HunHan

22. února 2015 v 21:51 | Nelly Shihouin |  Oneshots
Rozhodla jsem se přeložit jedno moc pěkné Hunhan story a tady je první kapitola. Snad se to všem bude líbit a hlavně Sungjongovi z KU RPG ^^
Tady je odkaz na původní verzi v aj - http://www.asianfanfics.com/story/view/722505/1/some-assembly-required-hunhan-selu-spoooooky
Černočerná tma.

Sehun zahýbal prsty. Zdá se, že to je vše na co si pamatuje. Sehun. No… a nějaké ty důležité věci také.
Černočerná tma a stísněný prostor. Cítil se, být v klidu, ale byl si sakra jistý, že v klidu být nemá. Vtom se ozvalo klepání, Sehun by přísahal, že dokáže cítit ten zvuk na špičce nosu.

"Oh Sehun?"

"Uuuuuugh?" Zacukal sebou uvnitř. Na jak dlouho si zdříml? Vypadá to, že jeho mysl a tělo nebyly úplně synchronizovány.
"Bezva je vzhůru! Kluci, mohli byste?"

Nějaké šmátrání. Sehun uslyšel rozštípnutí a poté celý jeho zrak zaplavilo náhlé světlo.

"Ah, dobré ráno, sluníčko! Nějaký ten čas jsme si tebou nebyli moc jistí, nakonec jsme tu ještě nikdy předtím žádného zombíka neměli. Chvíli jsme si mysleli, že rada udělala nějakou chybu a ty jsi pouze obyčejná mrtvola!"

Sehun párkrát zamrkal, snažíc si přivyknout na světlo.

"Pravda, dal sis tady pěkně načas. Probudil ses v jednom z našich vzácných slunečných dnů, tak se neboj. Víš o tom, že se jmenuješ Sehun, že?"

Pořád měl svázané hrdlo a nebyl schopen mluvit, proto místo toho přikývl.

"No, tak to už jsi na tom lépe než někteří. Úplně nejhorší ze všech jsou duchové. Prvních pár dnů nedělají nic jiného, než naříkají. "

Sehun byl schopen rozeznat, ačkoli pořád viděl rozmazaně, že se postava chytá za hlavu, když pokračovala "Takový hluk! A nikdy to nekončí! Nemůžeš se před nimi schovat, protože přes všechno vždy projdou!!"

Touto chvílí se už Sehunův zrak zaostřil. Muž, který na něj mluvil, měl hnědá, špičatá, načechraná ouška a dlouhý huňatý ocásek. Laskavé chování, zářivý úsměv a byl poměrně krátkého vzrůstu. Zdál se, být dosti důvěryhodný. Sehun neměl důvod cítit se nijak znepokojeně.

Po boku měl dva další muže, jeden z nich byl malý, měl silné brýle a bílý laboratorní plášť. Potom obr, který se tyčil nad ostatníma dvěma. Sehuna jeho zrak táhl velkým šroubům, které měl obr na krku.

"Mé jméno je Baekhyun a měl bych být schopen odpovědět na veškeré tvé otázky." Povzdechl si "Náš drahý starosta je tím, kdo by tě tu měl přivítat, ale on je pořád v jednom kole, jak je zaplaven všemi těmi papíry. Nechápu jeho jednání, nestává se často, že k nám přijdou nováčci."

Sehun polknul, krk už je na tom o dost lépe, tak se znovu pokusil promluvit. "Já jsem zombie?" Zaskřehotal.
"Krvavé lebky a dýně! Ty nenaříkáš, ale jsi pomalý!" Baekhyun se štípnul do nosu.

Muž v laboratorním plášti a brýlích utišil Baekhyuna "Posaď se, jestli můžeš, ten náhrobek za tebou na sobě má nějaké podrobnosti, které mohou trochu osvěžit tvou paměť. Pokud ne, tak to pomalu přijde samo. My se také pořád ještě na nějaké věci stále rozvzpomínáme."

Sehun pomalu zaškrábal po stěnách své překližkové rakve. Zachytil se jejích okrajů a vzpřímil se. Kousky hlíny se mu převalily přes ruce, ale ústí jámy bylo pořád trochu výše.

"Jak…?" Nedostal se daleko, protože dostal záchvat kašle. Jeho hlas byl funkční, ale skřípavý.
"Jak dlouho jsi tu byl? Jak to, že jsi naživu?"

Zatímco muž v laboratorním plášti mluvil, Sehun se pokoušel postavit a doufal, že není nikde, kde by být nechtěl. Ve svých roztřesených končetinách cítil mravenčení.

"Na Halloweenlandu je něco zvláštního. Každý z nás měl nějaký podivný důvod tu skončit. Tady je hranice: šance, že budeš pohřben zde, stačily k tomu, abys vdechl kouzlo Halloweenlandu do svého těla."

Když se Sehun snažil napřímit, tak přemýšlel nad tím, že si ani nepamatuje, jak zemřel. Jáma nakonec nebyla tak hluboká, jak ji prvně odhadoval. Od ramen dolů stál už zcela vzpřímeně.

Tři muži náhle zalapali po dechu a ustoupili krok vzad. "Ačkoli se nezdá, že by Halloweenlandské kouzlo zcela zachránilo celé tvé tělo."

"Cože? " Zachraptěl Sehun.

Brýlatý muž vytáhl zrcátko a podal mu ho. "Tvá levá tvář."

Sehun chvíli civěl němě na svůj odraz v zrcadle, dokud mu to v hlavě nedocvaklo. Držíce zrcátko se naklonil, aby se mohl podívat na svou levou tvář, až na to, že ve skutečnosti žádnou neměl. Velká část masa chyběla, takže mu byly vidět zuby.
"Můžu to zpravit." Navrhl mu brýlatý muž. "Jsem v tom vážně dobrý. Konec konců tady Chanyeol je jeden z mých výtvorů." Poplácal obra po zádech. "Můj první pokus tu také žil, i když nevyšel tak dobře."

"Kyungsoo co… proč to máš u sebe?" Baekhyun se na něj nesouhlasně podíval.

Kyungsoo jen pokrčil rameny. "Yifan by se měl být schopen v tom ukázat, musím to vyzkoušet."

Teď už byl Sehun ven z jámy a Chanyeol, obří sešité monstrum se šrouby na krku, jen přikývl. Obr poklepal Kyungsooa po zádech. "Oh, jaká hrubost, že jsme tě nechali se z té jámy dostat samotného. Potřebuješ nějaký čas na zotavení. Máme pro tebe už připravený byt, můžeme jít?"

"Byt… Nemusím za to platit?" Sehunův hlas se neustále zlepšoval. Nicméně by pro skleničku vody zabíjel.

"Jednou v budoucnu zaplatí všichni svým vlastním způsobem. Teď se o to nestarej, nováčci mají první rok snadný."

Sehun se loudal za ostatními třemi, kteří především mluvili mezi sebou, ne že by mu na tom nějak záleželo. Zpočátku se snažili Sehuna zapojit do debaty s neustálým proudem otázek. Bohužel jeho odpovědi byly převážně něco ve smyslu "Nevím…" nebo "Nevzpomínám si." Ačkoli rozhovor mezi jeho uvítací párty bylo dost zajímavé poslouchat. Kyungsooův první výtvor, jiangshi (ať už to bylo cokoliv) jménem Zitao, chybí už pár dní. Yifan, upír který rozběhl místní kavárnu, rozbil tajný plán na pašování sněhu do Halloweenlandu. Sehun se také naučit, že sníh je v Halloweenlandu zakázaný, protože to poškozuje dýně a listy. Všechny klepy o Halloweenlandu byly zajímavé a užitečné, i když nedokázal pochopit význam většiny z nich.

Na místě zvaném Halloweenland to v tu chvíli nevypadalo moc Halloweensky. Mlhavý obraz vyřezávaných dýní a točících se listů mu bleskl myslí. Krajina na cestě k jeho novému bytu by se ale očividně hodila na "Springland", když ne na nic jiného, se všemi těmi zelenými stromy a sluncem, zatímco ptáci skřehotali. Byly tu malé připomínky toho, kde byl. Například časté kované, železné brány s impozantními sídly, když šly po dlážděné cestě, ale jinak to byl naprosto Halloween v létě.

Centrum města bylo kruhové prostranství s cestou, na které stály a s dalšími cestami, které se tam zbíhaly. Fontána vesele vystřikovala v úplném středu, zatímco okolí bylo to, co si Sehun myslel, že byla hlavní část města. Hostinec, kavárna s malou nástěnku vedle ní, strážníkův dům - bude se na to všechno muset podívat později.

Minuli centrum města, a když ušli asi deset minut, přišli k jezeru s písčitým břehem a s pár ubohými kabinkami.

"Většina z posledních nováčků chtěla trochu osobního prostoru, takže nás prostě napadlo, že by bylo lepší, abychom všechny nově příchozí přesunuli k jezeru. Všichni poblíž jsou vcelku přátelští. Pokud budeš cokoliv potřebovat, tak se můžeš snad každého zeptat." Chanyeol šťouchl Baekhyuna do ramena. "No… každého až na malého sestehovaného kluka v kavárně. Jsem si jistý, že to myslí dobře, ale není moc nápomocný."

Sehun si udělal poznámku navštívit kavárnu jako první.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš nejoblíbenější člen z EXO-K?

Suho
Baekhyun
Chanyeol
D.O.
Kai
Sehun

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.