Květen 2015

Wolf - 13. kapitola

26. května 2015 v 2:35 | Ady |  Wolf
Hey guys! ^^
Tururum tak jste se nakonec dočkali. Omlouvám se, že mi to tak trvalo. Snad se vám bude kapitola líbit i přesto dlouhé čekání.

uhm...

25. května 2015 v 0:44 | Ady |  Výkecy, info, others and etc.
Hey guys! ^^
Tak fajn, jebněte mě někdo už do hlavy pánvičkou nebo já nevim xD Opět se vám musím moc moc moc moc moc moc omluvit. Po přidání poslední kapitoly, které mi trvalo jak dlouho, jsem si řekla, že se pokusím dát vám sem aspoň jednu kapitolu za týden. A hle, zase prd. Jsem strašná TT TT
Sedla jsem si na to v pátek a pak nakonec zase nic neudělala. V sobotu jsem nebyla celý den doma a když jsem se dostala domů, byla jsem ráda, že si můžu lehnout. A dneska jsem byla zase někde pryč. Aish~ Je to se mnou vážně hrozný. Nemáte někdy chuť mě praštit za to, jak dlouho mi to trvá? Já sebe totiž jo :D -.-"
Každopádně.. Prohlížela jsem si dneska tak nějak složku, kde mám uschované všechny příběhy. Zjistila jsem, že jich je celkem dost nedopsaných překvapivě.. fakt ugh, z toho jedna je ta kapitolovka tu už bych mohla sakra taky dopsat a pak jsem objevila jeden, který jsem psala jednou jentak for fun a teď mě tak napadlo.. mohla bych tam změnit jména na nějaký kpop idoly a pak ho sem hodit, co říkáte? Je to snad můj nejdelší příběh ever *feeling proud* :D Taky jsem začala psát jednu yaoi povídku... což není zrovna pro každého z Vás, ale kdyby měl někdo zájem~
No a na závěr už bych jen asi to, že se odpoledne nebo prostě až se vrátím ze školy, snad konečně pustím do přepisování té další kapitoly. Nic neslibuji, ale alespoň pokusím. Dám do toho přemáhání maximum úsilí.
A toť asi vše.. měla bych jít spát :'DD jen jsem vám chtěla říct tohle.
A děkuji všem, kteří mě podporují v mém psaní ^^ ♥

Wolf - 12. kapitola

15. května 2015 v 2:20 | Ady |  Wolf
Hey guys! ^^
Musím se vám moc moc moc moc moc omluvit za to, že jsem teď vůbec nic nepřidávala. Neměla jsem čas, protože toho mám teď ve škole celkem dost. Blíží se uzavírání známek, so..~ Do toho mám teď poslední dobou takovou zvláštní náladu, kdy mě nic nebaví a na nic nemám náladu. No doufám, že to ale co nejdřív přejde. A vím, že tohle slibuju furt, ale už se opravdu pokusím dávat sem kapitoly častěji.
Tak a teď už... Doufám, že vás po tom čekání nezklamu~ :)
to love is to receive a glimpse of heaven.