Červen 2016

X or O? - 2. kapitola: He's back..

30. června 2016 v 5:00 | Ady |  X or O?
Slíbila jsem, že přidám kapitoly, co už mám napsané.. Tak tady je jedna z nich. Takže po dlouhé době X or O? je zpět. Bylo na čase, co? I know.
Každopádně ještě bych měla dotaz.. Plánuji jednu povídku a mám ji i rozepsanou. Akorát mám jeden velký, celkem zásadní problém. Nevím na jaký pár. Chtěla bych zase po dlouhé době napsat něco hetero, ať to trochu prostřídám. Jenže jediný takovýhle ship, který mám je Myungstal a na ty chystám něco jiného. Zase nechci psát dokola jeden a ten samý pár. A vím, že dlužím povídku Meishiki (Yoona x Jaejoong) a jednu pro El (Henry x Amber). Sice na ně mám vymyšlené něco jiného, ale klidně to můžu napsat na jeden z těhle dvou párů, pokud budete chtít. A museli byste počítat s tím, že by nešlo o úplně nejveselejší povídku... Pokud máte ale ještě jiné návrhy, tak sem s nimi! ^^
Jinak.. Jak jste přežili konec školy? Doufám, že v pohodě. Tak si užijte prádzniny!

Hiatus do konce července.

26. června 2016 v 22:42 | Ady |  Výkecy, info, others and etc.
Ayo guysss~
Možná si toho už někdo všiml, někdo možná ještě ne. A pak to už někdo nejspíš ví z mých předešlých článků. Každopádně, musím nahlásit hiatus až do konce července. Odjíždím totiž na dovolenou, takže se na blog vůbec nedostanu. Pravděpodobně totiž budu i bez internetu. Možná se tam dostanu k nějakému psaní, které bych pak mohla přidat až se vrátím, ale to bude záležet na tom, kolik budu mít volného času.
Ale abyste se do toho srpna nenudili, mám připravené přednastavené tři povídky nebo je to třeba pokračování něčeho, whatever. Nechte se překvapit. :D
Tak a teď se musím jít nějak zabavit, protože ve tři ráno vyrážíme na letiště. A pro mě jakožto noční sovu nemá ani cenu chodit spát. :D Mohla bych zkusit ještě něco stihnout napsat, když mám ještě dost toho času. Ale právě mám za sebou jedno psaní a meeh.. upřímně se mi teď do dalšího nechce a radši bych si odpočinula u drama nebo něčeho. Ale uvidím.
Každopádně.. Mějte se krásně a dopředu přeji vydařené prázdniny! ^^


My type (Pt. 2)

20. června 2016 v 0:05 | Ady |  My Type
Původně jsem se k tomu chtěla dokopat už minulý týden, ale tak.. nevermind. Lepší pozdě než nic, ne? :'D
Jinak známky mám uzavřené a konečně budu mít volno, yay~! Akorát příští týden už mizím na měsíc pryč. Měla jsem hezky naplánované, jak budu psát, abych mohla pak na ten měsíc přednastavit články.. Ale už teď vidím, že tak trochu nestíhám. Každopádně se pokusím do konce týdne aspoň něco málo napsat, I promise I'll try my best!

RIP Christina Grimmie..

11. června 2016 v 18:41 | Ady
I woke up to this and honestly till now I still can't believe it's really true...
And I know this has nothing to do with kpop, but I just needed to write this down.
We live in a sick world... She was still so young. She was so amazing and so damn talented. She didn't deserve this. I hope she's in better place now.
I will always remember her incredible voice.

Apology (Pt. 5) - END

6. června 2016 v 22:11 | Ady |  Apology
Ehm.. Dělejme, jakože jsem to vydala do konce týdne, jak jsem původně slibovala.
Holaaa~!
A tak vám přináším pátou a zároveň poslední část Apology.
Tbh dlouho jsem přemýšlela, jestli tohle nechat jako konec nebo ne. Protože je to takové... nebudu spoiler. :D Ale jelikož jsem to takhle měla od začátku ukončené (jo, dost často píšu konec jako první), tak jsem se rozhodla toho držet. Jenže to bych nebyla já, abych to ukončila jen tak. I can't say goodbye to this storyyy, not yet. T^T Takže v hlavě už se mi rodí takový nápad na spin-off (or idk jak to nazvat), sooo.. Eyee, you gotta wait for it.

Apology (Pt. 4)

1. června 2016 v 23:39 | Ady |  Apology
Hey guys~^^
Tak jak jsem slíbila. Konečně jste se dočkali další části Apology!
To chce šampus. Ne pravda. To si nezasloužím, protože jste na to museli čekat strašně dlouho. Radši to nechci ani počítat. I'm really sorry, guys.
Původně jsem tohle chtěla dát jako poslední část, ale nakonec jsem se rozhodla vás ještě napínat a rozdělit to. A taky je to tak trochu protože nestíhám přepsat tu druhou půlku, jelikož jsem celé odpoledne prospala a teď nestíhám učení na zítřek. Haha, how great. :') Že já už se konečně nepoučím a nezačnu se do školy připravovat dřív.
Ale nebojte. Tentokrát mám tu poslední část už i napsanou, takže bych jí mohla přidat.. zítra? Možná. Do konce týdne tu určitě bude.
Tak teď už tedy dlouho slibovaná~

Ady is coming back to town, wohouu

1. června 2016 v 0:14 | Ady
Hey guys~
Velká novina.. *famfáry tramtadadáá* Po dlouhé, šíleně dlooouhé době se vracím zpět se svými stories!
Teda neberte tohle ještě jako úplný comeback. Teď přijde období uzavírání známek, což znamená poslední testy, zkoušení a tak. Tudíž toho času moc zase mít nebudu. Ale už mám v plánu se psaní začít zase více věnovat. Už jsem si napsala i seznam všech fanfics, které připravuji. \( ̄︶ ̄)/ Pak tu bohužel celý červenec nebudu. Pokusím se aspoň přednastavit články a tak to tu snad beze mě přežijete. Vy už jste, ale asi zvyklí, co? :D
KAŽDOPÁDNĚ! Ta nejdůležitější informaci - zítra přidám něco na, co se tu čeká už velice dlouho. Hádejte, copak to asi bude. Oh yeah, je to Apology! Yaaay~
Opravdu mě mrzí, že mi to takhle trvalo. Můžu vám už, ale s jistotou říct, že sem zítra tu novou přidám. Právě jsem jí totiž dopsala, akorát jí musím ještě přepsat a to už dneska asi nestihnu. Zítra to už určitě bude.><
Takže.. Zítra se můžete těšit na pokračování Apology!

A ještě jedna věc. Vzpomínáte si tu někdo ještě vůbec na X or O? Mojí další kapitolovku? Heh.. Přidávala jsem jí opravdu před dávnou dobou. Bohužel jsem se však vůbec nedokázala dostat znovu do jejího psaní a navíc mi to po zpětném čtení zní jako strašná kravina. Proto jsem se už před časem rozhodla, že kapitolovku pozastavím na dobu neurčitou, nebo i zruším. Co by ale některé mohlo potěšit.. Poslední dny přemýšlím ještě o jedné variantě - přepsala bych ji. Možná bych změnila i postavy, prostě celé bych to nějak poupravila.
Nicméně, mám napsané asi 3-4 kapitoly, které jsem sem nepřidala. Chcete teda, abych je sem ještě přidala? Upozorňuju, že se dalšího pokračování možná nedočkáte. Ale nedělá mi problém dát sem to, co jsem teda už dříve napsala.
A v případě, že bych se rozhodla povídku přepsat, chtěli byste jiné postavy? Pište i popřípadně koho. Ať mám nad čím přemýšlet. ^-^

Na rozloučenou.. Here's the cutest Yundong for y'all♥

to love is to receive a glimpse of heaven.