Červenec 2017

170713_THE END

13. července 2017 v 23:47 | Ady
Tento blog mi byl zázemím přes čtyři roky. Nevím, jestli jsem u něčeho takhle aktivně vydržela. Jo, já vím, ani tady jsem moc aktivní nebyla. Ale chápete, co myslím. No, jak se říká... Všechno dobré jednou končí.

Ale víte, co se taky říká? Every end is a new beginning.

Takže dámy a pánové, nemizím ze světa blogu. Stále tu budu. Pouze na jiné doméně. Už to chtělo změnu. Zavřít jednu kapitolu a přesunout se k nové. Začít odznova.
So come and join me on monachopsis.
Budu jen ráda, když vás uvidím i na svém novém blogu. Tak doufám, že se na mě nevykašlete. :D

So this is it.
THE END.

ONE DAY

11. července 2017 v 23:47 | Ady |  Výkecy, info, others and etc.
Jen krátký music update, protože One konečně debutoval!
A ty jeho písničky jsou dokonce ještě lepší než jsem čekala.

take me away [drabble]

4. července 2017 v 22:18 | Ady |  Oneshots
Hlásím, že stále žiju!
A abych to dokázala, hážu sem tenhle extrémně krátký drabble, který jsem napsala už hodně dávno. Při úklidu svých věcí jsem na něj však znvou narazila. Ta ironie, že zrovna ve chvíli, kdy se všechny tyhle pocity zase vrátily a já úplně chápala, proč jsem to tenkrát napsala.. :') Jo, tak proč si trochu nezadepkařit všichni, right? Hahah. Ale taky mě při psaní toho inspirovali U-Kiss, takže jako.. It's not completely my fault. (jk, just trying to find someone else to blame.)
Anyway, píšu. Ne nějak moc, protože mám čas jen takhle po večerech, ale ano. Snažím se psát. Takže časem se snad dočkáte i něčeho nového, aktuálního.
A anyway podruhé, rozhodla jsem se udělat takovou větší změnu. Jakou přesně se dozvíte až bude vše ready a tak, zatím si tím nikdo z vás nemusí lámat hlavu, hehe. Just wanted to let you know.
Tak... Toť asi vše. Doufám, že si užíváte prázdniny!
to love is to receive a glimpse of heaven.