take me away [drabble]

4. července 2017 v 22:18 | Ady |  Oneshots
Hlásím, že stále žiju!
A abych to dokázala, hážu sem tenhle extrémně krátký drabble, který jsem napsala už hodně dávno. Při úklidu svých věcí jsem na něj však znvou narazila. Ta ironie, že zrovna ve chvíli, kdy se všechny tyhle pocity zase vrátily a já úplně chápala, proč jsem to tenkrát napsala.. :') Jo, tak proč si trochu nezadepkařit všichni, right? Hahah. Ale taky mě při psaní toho inspirovali U-Kiss, takže jako.. It's not completely my fault. (jk, just trying to find someone else to blame.)
Anyway, píšu. Ne nějak moc, protože mám čas jen takhle po večerech, ale ano. Snažím se psát. Takže časem se snad dočkáte i něčeho nového, aktuálního.
A anyway podruhé, rozhodla jsem se udělat takovou větší změnu. Jakou přesně se dozvíte až bude vše ready a tak, zatím si tím nikdo z vás nemusí lámat hlavu, hehe. Just wanted to let you know.
Tak... Toť asi vše. Doufám, že si užíváte prázdniny!Stojím na kraji útesu, na tenkém ledě.
Je toho na mě moc. Nezvládám to.
Nejsmutnější je, že ani neznám důvod. Proč se takhle chovám? Proč se cítím tak, jak se cítím? Nesnáším tenhle pocit. Nevědomí. Být smutný a ani nechápat proč.
Prostě na mě doléhají všechny ty špatné události, všechno co jsem se snažil potlačit, míšené s nechutí a lítostí nad svým vlastním životem.
Cítím se tak... prázdně.
Nedokážu to přesně popsat. Nejde to slovy vyjádřit. Musíte to zažít sami, abyste chápali.
Bolí to. Šíleně moc.
Přijde mi, jako bych se den za dnem propadal do temné propasti. Jindy se zase cítím pohodově a šťastně, skoro jako kdybych se mohl vznášet… Ale to štěstí nikdy nevydrží věčně. Brzy ho zase vystřídá temnota.
Spoustu lidí říká, že to přejde. Prý, že to bude zase dobré. Jenže já už tomu přestávám věřit. Myslím, že ten smutek a prázdnota jsou mým osudem.
Déšť mě pomalu smáčí na kost, ale já to nevnímám. Už necítím nic. Nic než bolest uvnitř mě samotného.
Vezměte mě někdo pryč.
Vezměte mě pryč, protože tuhle bolest neunesu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
to love is to receive a glimpse of heaven.